plyn a elektřina
pro firmy/maloodběratele

Myslíte, že na výhodné ceny plynu a energií dosáhnou jen ty největší koncerny? Spotřeba energií je ve většině podnikání významným nákladem a často nutí podnikatele ke zvyšování cen zboží a služeb. Nemusí tomu tak ale být. I maloodběratelé mohou dosáhnout na zajímavé ceny energií a například letos získat úsporu až 15 %. Stačí změnit dodavatele. Čím větší spotřeba, tím vyšší bude i úspora a ušetřené peníze.

Naše společnost se zabývá výhradně dodávkami do domácností a pro maloodběratele, a proto perfektně rozumíme vašim potřebám. Dobře víme, že každá koruna se počítá.

A to nejlepší? Ušetřit se dá i komfortně. Bez starostí, bez složitého počítání a s jistotou nižší ceny - prostě komfortně s Comfort Energy.

Kolik můžete
uspořit?

Úspora 12,6% za 1 MWh

Pan Ondřej provozuje rodinné pekařství ve středních Čechách. U RWE měl sjednán produkt RWE Standard s roční spotřebou plynu 60 MWh. Rozhodl se přejít ke Comfort Energy na produkt PRIM PLUS 2014.
Důvod byl jasný. Zjistil, že za celý rok 2014 ušetří s Comfort Energy 11 271 Kč s DPH. Zároveň si ověřil, že zákaznická péče je na opravdu vysoké úrovni.

Úspora 11,4% za elektřinu

Paní Eva se rozhodla snížit náklady u své restaurace, která je v západních Čechách velmi oblíbená. Měla sjednaný produkt Comfort od společnosti ČEZ s roční spotřebou elektřiny 50 MWh a sazbou C25d. Rozhodla se pro změnu a sjednala si produkt PRIM PLUS 2014. Výsledek za rok 2014 ji opravdu těší, s Comfort Energy ušetří 9 912 Kč s DPH. Na základě její osobní zkušenosti patří Comfort Energy mezi nejvýhodnější dodavatele na trhu.

Pozn. Jedná se o modelové příklady spočítané dle reálné
průměrné spotřeby uvedených sazeb.
Výpočet % úspory nezahrnuje regulované položky.
Ceník
ke stažení

Odkud jste?

Pro zobrazení ceníku potřebujeme znát vaši lokaci. Proto vyberte okres. Následně se vám zde zobrazí ceník.

Produktová řada,
která hraje
Prim

Chcete letos ušetřit až 15 % z ceny, kterou u svého dominantního dodavatele platíte za elektřinu a plyn? Pak je tu naše produktová řada PRIM PLUS. Ta nabízí komfortní dodávky, prvotřídní zákaznický servis a výhodnější ceny energií, a to jak u dodávek silové elektřiny, tak za odebraný zemní plyn.

Proč
přejít ke Comfort Energy?

1

Úspora

Dlouhodobě se vám sníží ceny za energie, letos přibližně o 15 %.

2

Komfort

Za méně peněz si budete užívat komfortní zákaznický servis.

3

Jednoduchost

Dodávkami elektřiny i plynu od jednoho dodavatele si zjednodušíte život.

4

Férové jednání

Nasloucháme rádi vašim potřebám, jsme otevření, komunikujeme napřímo.

Časté
dotazy

Chci se stát vaším zákazníkem, jak na to?

Smlouvu můžete vyplnit pomocí online formuláře zde na webu, nebo prostřednictvím našich operátorů na lince 840 841 842.

Jak dlouho trvá změna dodavatele?

Přeregistrace odběrného místa k naší společnosti je závislá na výpovědních lhůtách předchozího dodavatele, trvá obvykle 3 až 4 měsíce a o všechny její detaily se postará naše společnost. Je pro vás tedy zcela bez starostí. Pokud k nám přecházíte a máte u jiné společnosti zřízenou službu se závazkem odběru po určitou dobu, garantujeme vám, že změnu dodavatele provedeme až v momentu, který pro vás nebude znamenat jakékoliv sankce za porušení podmínek původní smlouvy.

Mohu vypovědět smlouvu?

Vypovědět smlouvu je přirozeným právem každého odběratele. Smlouvy v produktové řadě PRIM se uzavírají na dva roky. Pokud dojde k v průběhu trvání smlouvy ke změně všeobecných obchodních podmínek nebo ke změně ceny, se kterou nebudete souhlasit, máte právo od smlouvy odstoupit.

Jak je možné, že za energie u vás zaplatím méně?

Dodávka energií je vlastně službou, kdy obchodník zajišťuje pro zákazníka nákup elektřiny anebo zemního plynu na velkoobchodním trhu, její dopravu až k zákazníkovi a vyúčtování jeho spotřeby. Cenovou výhodu pro zákazníka se snažíme získat vhodnou strategií nákupu na velkoobchodním trhu, využíváním moderních informačních technologií a promyšleným řízením nákladů na provoz společnosti.

Další otázky a odpovědi naleznete v sekci Časté dotazy.

Chcete, abychom
vás kontaktovali my?

máte zájem
o levnější energie?

Nyní již stačí pouze několik rychlých kroků. Vyplňte jednoduchý formulář a budete od nás odebírat levnější elektřinu a plyn.

zavolejte nám

840 841 842 nebo zdarma přes Skype pondělí až pátek
od 8:00 do 19:00