ENERGIE A++
pro domácnost

Dlouhodobé řešení bez zkoumání ceníků a hledání lepších nabídek. Dodáváme Vám za aktuální velkoobchodní ceny.

Elektřina Comfort Energy

CHYTRÉ A FÉROVÉ ŘEŠENÍ

Nabízíme dlouhodobě výhodné řešení dodávek energií s ENERGIí A++. Cena kopíruje vývoj na burze. S námi se Vám nestane, že se zlevnění dočkáte až po několika měsících od poklesu ceny. Historicky ověřeno, že i v období růstu je výsledná cena výhodná.

  • Elektřina za velkoobchodní ceny pro domácnosti

  • Vaše cena přesně kopíruje aktuální cenu elektřiny na trhu.

  • Víte přesně za co a kolik platíte. Žádné skryté poplatky.

  • Neztrácíte čas papírováním, změnu dodavatele vyřídíme za Vás.

Foto 2

JAK JSOU S NÁMI ZÁKAZNÍCI SPOKOJENI?

Foto 5

Od začátku, co máme Comfort Energy, tak dodržují vše, co slíbí. Celkově mi přijde, že se pořád snaží zlepšovat. Nemusím ani nikam volat, vše, co potřebuju, vyřídím snadno online.

Navíc, v onlinovém účtu mám přehledně všechny dokumenty i platby, tak to mám všechno pod kontrolou.

ZVÝHODNĚNÁ NABÍDKA PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY NA PRVNÍCH 12 MĚSÍCŮ

ENERGIE A++ promo s cenou za službu obchodu 151,25 Kč/MWh včetně DPH (125 Kč/MWh bez DPH).

Ceníky produktových řad z předchozích let naleznete v archivu ceníků.

MÁTE ZÁJEM O ELEKTŘINU NEBO PLYN?

Ozvěte se nám, rádi pro Vás připravíme nabídku elektřiny a plynu na míru.

ČASTÉ DOTAZY

Jednoduše. Vy nemusíte dělat nic, všechno děláme my. Elektřinu a zemní plyn pro Vás nakoupíme den před tím, než Vám ji dodáme. Proč?

  • Protože Vám díky tomu dokážeme dát velkoobchodní cenu, která se na den dodávky obchodovala na velkoobchodním trhu.
  • Protože si výši ceny můžete kdykoli sami ověřit z veřejně dostupných informací (ceny elektřiny na OTE, ceny plynu na PXE.
  • Protože máte zaručeno, že se Vaše cena bude měnit vždy přesně tak, jak se změní na trhu (již se Vám nikdy nestane, že cena půjde dolů a Vy se zlevnění dočkáte až po dlouhé době).
  • Protože den předem daleko lépe víme, kolik budete potřebovat a kolik pro Vás máme nakoupit, než když pro Vás nakupujeme rok anebo více dopředu.
  • Protože jsme si na bezmála 9ti leté historii ověřili, že i v obdobích růstu ceny je výsledná cena dlouhodobě atraktivní.
  • Protože až Vám distributor vymění stávající elektroměry za „chytré“, můžete ihned ovlivňovat, kolik zaplatíte. Například tím, že Váš chytrý dům bude spouštět žrouty elektřiny v hodinách, kdy je nejlevnější. Nebo pokud budete mít vlastní výrobu ze solárních panelů a baterii k ukládání přebytečné elektřiny nebo elektromobil v garáži, bude sám na základě informací o ceně elektřiny na trhu rozhodovat, jak s vyrobenou elektřinou naloží.

Celková cena elektřiny se skládá z regulovaných cen (stanovuje Energetický regulační úřad) a ceny silové elektřiny. Cena silové elektřiny představuje stálý plat ve výši 2,6 Kč/den (3,15 Kč/den včetně DPH), cena za službu obchodu ve výši 250 Kč (302,5 Kč včetně DPH) za 1 MWh a cenu elektřiny na velkoobchodním trhu.

Produktová řada Energie A++ nabízí domácnostem elektřinu za velkoobchodní ceny.

S touto unikátní produktovou řadou zákazníci už nemusí zdlouhavě studovat ceníky jednotlivých dodavatelů, protože vždy mají aktuálně tu nejvýhodnější možnou cenu elektřiny a plynu na trhu, kterou si navíc mohou vždy sami ihned ověřit na internetu. Jsme vůbec první společností na trhu, která takovýto produkt pro domácnosti nabízí.

Stačí vyplnit kontaktní formulář a náš expert Vás bude do 3 pracovních dnů kontaktovat.

Nedílnou součástí Energie A++ je také nabídka energetického poradenství, kdy náš expert zájemcům o tuto produktovou řadu nejprve vysvětlí, jak trh s energiemi funguje a co nabízí. Zákazník tak získá objektivní informace pro své rozhodování.